MENÜ
Your Cart

KURUMSAL

2018 yılında kurulan River Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi; Aile Danışmanlığı, Çocuk Değerlendirme Testi, Çocuk Çizimlerinin Klinik Değerlendirilmesi, Alkol ve Madde Bağımlılığı gibi birçok konuda hizmetler sunmaktadır.

Uzman Psikolog Merve Nehir Kurt; Hatay İli Dörtyol İlçesi doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Hatay’da tamamlayan Uzman Psikolog Nehir Kurt, lisans eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Beşeri Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümünde tamamlamış, Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun olmuştur.

Uzman Psikolog Merve Nehir Kurt; Adana Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Lefkoşa Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Staj Sürecini tamamlamıştır.

Uzman Psikolog Merve Nehir Kurt; Çocuk Testleri Eğitimi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Aile Çiz Testi, Ağaç Testi, Bir İnsan Çiz Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Porteus Labirent Testi, Alkol ve Madde Bırakma Eğitimleri almış, Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimine halen devam etmektedir.

2018 yılında Klinik Psikolog Ünvanı alan Psikolog Merve Nehir Kurt, River Psikoloji ve Danışmanlık Merkezini kurmuştur. Aile Danışmanlığı, Çocuk Değerlendirme Testi, Çocuk Çizimlerinin Klinik Değerlendirilmesi, Alkol ve Madde bağımlılığı gibi birçok hizmetleri sunmaktadır.

İletişim

Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.